У РФ висунули остаточне обвинувачення всім 24 українським полоненим морякам

У РФ висунули остаточне обвинувачення всім 24 українським полоненим морякам
Останнім обвинувачення в ході сьогоднішніх слідчих дій було висунуто моряку Андрію Артеменку Об этом сообщает vremyan.in.ua со ссылкой на СМИ.


Координатор команди українських моряків адвокат Микола Полозов повідомив, що обвинувачення в остаточній редакції висунуто слідством СУ ФСБ Росії всім 24 військовополоненим українським морякам.


Про це адвокат написав у Facebook.


«Слідче управління ФСБ Росії висунуло обвинувачення в остаточній редакції всім 24 військовополоненим українським морякам. Обвинувачення в остаточній редакції означає завершення слідчих дій, пов’язаних зі збиранням і процесуальним закріпленням доказів. Наступна стадія — ознайомлення з матеріалами кримінальної справи», — пише Полозов.


Він уточнив, що останнім обвинувачення в ході сьогоднішніх слідчих дій було висунуто моряку Андрію Артеменку.


За словами адвоката, ймовірно наступного тижня слідство звернеться у Лефортовський районний суд Москви з клопотанням про продовження строку тримання під вартою стосовно всіх військовополонених. Попередня дата судових засідань щодо продовження запобіжного заходу — 17 липня.


25 листопада 2018 року російські силовики біля берегів анексованого Криму обстріляли і захопили три кораблі Військово-морських сил України: катери «Бердянськ», «Нікополь» і буксир «Яни Капу», що прямували з Одеси в Маріуполь. У полон потрапили 24 українці, троє з них були поранені.

Підконтрольний Росії «суд» в окупованому Криму заарештував усіх затриманих українських військових за обвинуваченням у нібито незаконному перетині кордону. Зараз вони знаходяться у СІЗО в Москві.

25 травня 2019 року Міжнародний трибунал ООН з морського права постановив, що Росія має негайно звільнити заарештованих і повернути Україні затримані кораблі.Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/u-rf-visunuli-ostatochne-obvinuvachennya-vsim-24-ukrajinskim-polonenim-moryakam-608527.html”