Голова Google спрогнозував зникнення Інтернету

Голова компанії Google Ерік Шмідтвважає, що Інтернет незабаром зникне. На його думку, незабаром з'явиться так багато гаджетів, різних високотехнологічних речей", що ми навіть не помітимо, що "Інтернет закінчився".

"Я відповім дуже просто - Інтернет зникне", - сказав Шмідт, виступаючи на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, у відповідь на прохання передбачити майбутнє Інтернету. "Буде так багато IP-адрес, так багато пристроїв, датчиків, речей, які ви носите, штуковин, з якими ви взаємодієте, що ви цього навіть не відчуєте", - пояснив він.

"Це буде частиною вашої  присутності весь час, - розповів про своє бачення майбутнього Шмідт. - Уявіть, що ви входите в кімнату, і кімната є динамічною. І, з вашого дозволу, ви взаємодієте зі всім тим, що знаходиться в кімнаті".

"Виникне високо персоналізований, інтерактивний і дуже-дуже цікавий світ", - сказав голова Google, кажучи про великі можливості, які з'являться перед технологічними фірмами.

Шмідт також заявив, що досягнення в області технологій створять хвилю нових робочих місць, і не погодився з припущенням, що інновації загрожують новому поколінню працівників. На його думку, кожне створене робоче місце в секторі високих технологій призведе до появи семи нових робочих місць в інших галузях, а створення єдиного цифрового єдиного ринку в Європі буде сприяти створення чотирьох нових робочих місць. Цей оптимістичний погляд на "нове високотехнологічне майбутнє" підтримала голова операційного підрозділу Facebook Шеріл Сандберг, зазначивши, що хоча технології є як "творцями", так і "руйнівниками робочих місць", але все ж вигоди переважують витрати. "Технологія створює робочі місця в нетехнологічному світі", - погодилася вона.

http://gazeta.ua/articles/science/_golova-google-sprognozuvav-zniknennya-internetu/605481